16. elukuuks peaksid lapsed oskama sooritada 16 erinevat tegevust esemetega
Kas sa teadsid? Lapse kõneoskused kujunevad kõne-eelsete oskuste baasilt. Ühistähelepanu, žestid, lalin, kõne mõistmine on suhtlemise aluseks. Uuringud näitavad, et lapsed õpivad tegutsedes. Esemetega tegutsedes õpivad lapsed matkima ja rääkima. See omakorda toetab lapse kujutluste arengut. 9.-16. elukuuni peaks laps omandama kuus vähemalt 2 uut tegevust vahenditega.
Erinevalt levinud arvamusest saab logopeedidelt abi rohkema kui kõigest häälduse korrigeerimisega. Kes peaks pöörduma logopeedi poole? Logopeedi võimalused aidata on kõige suuremad siis, kui tema juurde tullakse abi otsima õigel ajal. See aga tähendab, et täidetud peab olema vähemalt kaks eeldust — teadmine, et probleemile on lahendus olemas ja et selle valdkonnaga tegelevad logopeedi erialaga spetsialistid.

Arvestades epidemioloogilist olukorda, on Logopeediakliinikus alates 21.09 saatjatel, kes viibivad teraapia ajal kliinikus/ kabinetis, kohustus kanda kaitsemaski. Maski kandmise eesmärgiks on vähendada viiruse levikut ja/või doosi.

Tule tööle Logopeediakliinikusse - otsime oma toredasse ja rõõmsasse kollektiivi logopeedi!  Palun võta minuga ühendust:   See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

BRONEERITUD! Jaanuaris alustab logopeed Ly Laane juhtimisel uus pereprogramm “More Than Words”  05.01.2021-12.02.2021 kell 17:00 Logopeediakliinikus. Grupi moodustamise algab detsember 2020.  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Programm on suunatud sotsiaalse suhtlemise raskustega väikelastele ja autismispektrihäirega kuni 6-a lastele ja nende lähedastele. "More Than Words” metoodiline lähenemine tervikliku ning individuaalsetest vajadustest lähtuva õpikogemuse ning MTW pereprogrammi unikaalsus seisneb selles, et iga lapse ja pere kohta püstitatakse individuaalsed eesmärgid - seda nii individuaal- kui grupikohtumistel.

Arveldus

SWEDBANK AS
Liivalaia 8, 15040, Tallinn 
EE612200221035784581
SWIFT/BIC: HABAEE2X 

Tüüptingimused

Tervishoiuteenuse litsents: L04114
Rehabilitatsiooniteenuse litsents: SRT000238
Teenuse tüüptingimused: [SIIN]

Kliiniline logopeedia

>> (EST) SIIN
>> (RU) SIIN

Kliiniline psühholoogia

>> (RU) SIIN