Uudised

Arvestades epidemioloogilist olukorda, on Logopeediakliinikus alates 21.09 saatjatel, kes viibivad teraapia ajal kliinikus/ kabinetis, kohustus kanda kaitsemaski. Maski kandmise eesmärgiks on vähendada viiruse levikut ja/või doosi.

Maski kandmisel järgi:
• Enne maski kätte võtmist tuleb käed hoolikalt puhastada.
• Et mask oleks korralikult näo ees (nina kaetud ja servad maksimaalselt kinni).
• Et mask ei oleks niiske (niiske mask tuleks vahetada, umbes 2-3 tunni järel).
• Et maski äravõtmisel läheks mask otse prügikonteinerisse või pesumasinasse (riidemask). Riiulile seisma jäetud kasutatud mask võib levitada viirust tolmnakkusena ja on seega ohtlik ruumis viibijatele.
Mask võib olla endal kaasas või võib soetada koha peal.

Tule tööle Logopeediakliinikusse, et aidata kõneprobleemidega lastel teha end mõistetavaks ning kuuldavaks.
Meil on hea meel teatada, et sügisest on Tallinnas võimalik asuda tööle Logopepeediakliinikus. Otsime oma kaheksa logopeedi kõrvale üheksandat! Võtke minuga ühendust, palun:   See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

Loe edasi...

Veel üks huvitav artikkel ühe

Veel üks huvitav artikkel ühe pere kogemusest logopeedilise tööga. Kommentaare jagab ka meie oma

Loe edasi...

Kuidas väike laps jaksab teleteraapias aktiivselt osaleda ja püsida? Jagame imeväikest osa teleteraapia jaoks loodud materjalist. Teema: M sõna alguses.

NB! Leia muna. Keeruta! Saa teada, mis on peidus muna sees ... see juba järgmine slaid teleteraapia tunnis :) 


Two-day Training Course in Tallinn; POSTPONED!
by By Professor, Dr. Courtenay Norbury for speech-language pathologists who want to learn more about developmental language disorders and pragmatic disorders.

Loe edasi...

BRONEERITUD! Septembris alustab logopeed Ly Laane juhtimisel uus pereprogramm “More Than Words”. Orienteeruv algus 15.09.2020 kell 17:00 Logopeediakliinikus.  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Programm on suunatud sotsiaalse suhtlemise raskustega väikelastele ja autismispektrihäirega kuni 6-a lastele ja nende lähedastele. "More Than Words” metoodiline lähenemine tervikliku ning individuaalsetest vajadustest lähtuva õpikogemuse ning MTW pereprogrammi unikaalsus seisneb selles, et iga lapse ja pere kohta püstitatakse individuaalsed eesmärgid - seda nii individuaal- kui grupikohtumistel.  

Loe edasi...

Mõlemad spetsialistid tegelevad nii ennetamise, leevendamise/korrigeerimisega kui arendamisega/kujundamisega. Mis on erinev?

Loe Lisaks

Loe edasi...

Logopeedid tegelevad täiskasvanute häälehäirete, traumajärgsete kõnekahjustuste, kõnesujuvuse, hääldusprobleemide ja/või neelamishäirete ravi või korrektsiooniga. Eesmärk on tõnduspõhises meditsiinis kinnitatud metoodikatega parandada elukvaliteeti ning hõlbustada sotsiaalset suhtlemist.


Loe Lisaks
Loe edasi...

Oleme Logopeediakliinikus COVID-19 eriolukorra tõttu hakanud teleteraapiat (ka kaug-, veebi- või videoteraapia) hüppeliselt enam kasutama.

Loe Lisaks

Loe edasi...

Väikelapse eas toimub kiire ja tormiline areng, mis on aluseks suhtlemisele, iseseisvusele, õppimisele. Iga laps on küll eriline, kuid arengus valitsevad teatud kindlad seaduspärasused. Kui tavapärasest arengust on kõrvalekaldeid, on oluline teadlik sekkumine ning arengu toetamine, et laps tuleks lasteaias ja koolis esitatavate nõudmistega toime. Millal tunda 3-5-a lapse arengu suhtes muret?

Loe edasi...

Haneni kursused peredele! Uued grupid jaanuaris ja veebruaris 2019

Logopeediakliinikus toimub kaks Haneni kursust. 

1. Üks grupp on suunatud peredele, kus kasvab kuni kuue (6) aastane laps, kes vajab sotsiaalses arengus tuge.
2. Teine grupp keskendub spetsiifilisemalt kõne arengu toetamisele, kus gruppi oodatakse kuni viie (5) aastaste laste peret, kus lapse kõne areng on hilistunud. 

Loe edasi...

Kümme kognitiivse võimekuse ohumärki, mis vajavad eripedagoogilist ja/ või logopeedilist konsultatsiooni

  • kui ei kasuta lauset (2,5-a.) ning kõne on võõrale raskesti mõistetav (3,5-a.)
  • kui on hääldusvead ja/või kõne on ebaselge (5.a)
Loe edasi...

Arveldus

SWEDBANK AS
Liivalaia 8, 15040, Tallinn 
EE612200221035784581
SWIFT/BIC: HABAEE2X 

Tüüptingimused

Tegevusluba >> L04114
Tüüptingimused >> Tüüpleppe

Kliiniline logopeedia

>> (EST) SIIN
>> (RU) SIIN

Kliiniline psühholoogia

>> (RU) SIIN