Uudised

Meie meeskond otsib täiendust – ootame logopeedi, kes on valmis töötama erinevate kommunikatsiooniprobleemidega patsientidega, nõustama patsientide lähedasi, osalema meeskonnatöös. >> Võta ühendust! <<

Loe edasi...

Advanced training workshop by Edythe Strand, Ph.D., CCC-SLP for speech-language pathologists who want to develop clinical skills in the treatment of childhood dysarthria using evidence-based treatment methods.

Loe edasi...

Two-day Training Course in Tallinn; August 27 – 28, 2020 by By Professor, Dr. Courtenay Norbury for speech-language pathologists who want to learn more about developmental language disorders and pragmatic disorders.

Loe edasi...

Uuringud on näidanud, et varajase sekkumise korral tulevad lapsed tulevikus paremini toime. See tähendab, et perele on vaja anda suhtlemis- ja kõnearengut toetavad strateegiad ning õpetada neid kasutama.

Loe edasi...

Eesti Afaasialiidu taastuskodus Tallinnas, Kase 25A alustab tööd järjekordne afaasiaga inimeste ühiskonnas osalemise kohanemisgrupp, mille eesmärgiks on väljendunud afaasiaga inimeste aktiviseerivate tegevuste abil tõsta osalejate iseseisvust ja parandada afaasiaga inimeste perede toimetulekut ja elukvaliteeti.Kohanemisgrupp, mis koosneb 6 - 12 inimesest käib koos 2019 aasta septembrist kuni detsembrini 1 kord nädalas kolmapäeviti kella 10 - 14.

Loe edasi...

Väikelapse eas toimub kiire ja tormiline areng, mis on aluseks suhtlemisele, iseseisvusele, õppimisele. Iga laps on küll eriline, kuid arengus valitsevad teatud kindlad seaduspärasused. Kui tavapärasest arengust on kõrvalekaldeid, on oluline teadlik sekkumine ning arengu toetamine, et laps tuleks lasteaias ja koolis esitatavate nõudmistega toime. Millal tunda 3-5-a lapse arengu suhtes muret?

Loe edasi...

Haneni kursused peredele! Uued grupid jaanuaris ja veebruaris 2019

Logopeediakliinikus toimub kaks Haneni kursust. 

1. Üks grupp on suunatud peredele, kus kasvab kuni kuue (6) aastane laps, kes vajab sotsiaalses arengus tuge.
2. Teine grupp keskendub spetsiifilisemalt kõne arengu toetamisele, kus gruppi oodatakse kuni viie (5) aastaste laste peret, kus lapse kõne areng on hilistunud. 

Loe edasi...

Logopeediakliinikus toimub sügisel innovatiivne vanemlusprogramm autismispektri või sotsiaalse kommunikatsioonihäirega väikelaste vanematele kahes grupis. 

Loe edasi...

Kümme kognitiivse võimekuse ohumärki, mis vajavad eripedagoogilist ja/ või logopeedilist konsultatsiooni

  • kui ei kasuta lauset (2,5-a.) ning kõne on võõrale raskesti mõistetav (3,5-a.)
  • kui on hääldusvead ja/või kõne on ebaselge (5.a)
Loe edasi...

Arveldus

SWEDBANK AS
Liivalaia 8, 15040, Tallinn 
EE612200221035784581
SWIFT/BIC: HABAEE2X 

Tüüptingimused

Tegevusluba >> L04114
Tüüptingimused >> Tüüpleppe

Kliiniline logopeedia

>> (EST) SIIN
>> (RU) SIIN

Kliiniline psühholoogia

>> (RU) SIIN