Perearsti konsultatsioon

Vastuvõtule on oodatud kõik täiskasvanud ja lapsed, kes hindavad teenuse head kvaliteeti ja mugavat asukohta Eesti suurima ja kaasaegseima meditsiinikompleksi Põhja-Eesti Regionaalhaigla kõrval.

Arst: Dr. Olev Pikk 

Vastuvõtule tulekuks on vajalik eelnev aja broneerimine. Erameditsiinis on kõik teenused tasulised.
Konsultatsiooni hind on 15€/ 20 min, vajadusel lisandub tervisetõendite 30€ ja uuringute maksumus (vastavalt koostööpartnerite hinnakirjale) .

 

Millist abi saab peremeditsiini eriarsti juurde pöördudes?


Peremeditsiini eriarst ehk Perearst aitab hinnata haigusriske ja diagnoosida haigusi. 
Perearst on kogu pere arst ja ravib nii lapsi kui täiskasvanuid. Vajadusel hindab perearst ka vajadust konsulteerida kitsama eriala spetsialistiga.
Vajadusel määravad arstid analüüse, suunavad täiendavatele uuringutele, koostavad raviplaani ja annavad soovitusi tervise hoidmiseks.

Meie poole saab pöörduda korduvretseptide välja kirjutamise vajadusega. Korduvretsepte väljastab perearst ainult korrektse haigusloo väljavõtte (paberil või digiloos) alusel. Narkootilisi ja psühhoaktiivseteainete kordusretsepte perearst meie keskuses ei väljasta, erandiks on on lühajaline ravikuur mida alustab ja lõpetab meie keskuse perearst. Puuduliku meditsiinilise informatsiooni alusel korduvaid retsepte välja ei kirjutata.

Koostöös teiste kliinikute, suuremate haiglate ja tunnustatud laboritega teeme kõiki meditsiinilisi uuringuid ja analüüse. Uuringute teostamise vajaduse ja ulatuse otsustab arst konsultatsiooni käigus. Enamasti lepitakse nende tulemuste arutamiseks kokku uus visiidi aeg. Uuringute tasu ei sisaldu konsultatsiooni hinnas.

Koostöös logopeedidega, eripsühholoogidega ja teiste erialade arstidega koostame eksperthinnanguid ja soovitusi rehabilitatsiooniks, õppeasutustele, meditsiinilisteabivahendite soetamiseks. Meie perearst ei väljasta: tõendeid sõidukilubade, relvaloa saamiseks.

NB! Tervisekontrolli tulles on vaja kaasa võtta isikut tõendav dokument, prillid, läätsed ja muud abivahendid (nt kuuldeaparaat, jäsemeprotees). Kui tervisekontrolli raames selguvad tõendi väljastamist takistavad terviseprobleemid, suunatakse tõendi taotleja täiendavatele uuringutele või eriarsti vastuvõtule (nt silmaarsti juurde või uneuuringule). Alles seejärel saame väljastada vajaliku tõendi.

Hinnakiri (alates 01.10.2019)

Tasulised teenused

Konsultatsioon50€

Videokonsultatsioon50€

Teraapia40€

Kompleksuuring50€

Kõne kirjelduse koostamine30€

Perearsti konsultatsioon 15€

 

Perearsti teraapiafond

Konsultatsioon20€

Teraapia15€

Omavastutus

Mitteilmumine/ Teavitamine alla 24h15€

Arveldus

SWEDBANK AS
Liivalaia 8, 15040, Tallinn 
EE612200221035784581
SWIFT/BIC: HABAEE2X 

Tüüptingimused

Tegevusluba >> L04114
Tüüptingimused >> Tüüpleppe

Kliiniline logopeedia

>> (EST) SIIN
>> (RU) SIIN

Kliiniline psühholoogia

>> (RU) SIIN