2019 Talv - Haneni kursused peredele

Logopeediakliinikus toimub kaks Haneni kursust. 

1. Üks grupp on suunatud peredele, kus kasvab kuni kuue (6) aastane laps, kes vajab sotsiaalses arengus tuge.
2. Teine grupp keskendub spetsiifilisemalt kõne arengu toetamisele, kus gruppi oodatakse kuni viie (5) aastaste laste peret, kus lapse kõne areng on hilistunud. 

 

Sotsiaalne suhtlus

Haneni kursuste jooksul õpib pere, kuidas kaasata last vastastikusesse suhtlemisse, kasutama igapäevaseid tegevusi keele õpetamiseks ja kohandama oma kõnet ja tegevusi nii, et laps saaks aru, õpiks uusi sõnu ja mõisteid ja mänge. Tõenduspõhise metoodikaga kursused, mis on välja töötatud Kanadas Hanen keskuses. 
Nii vanemate kui ka logopeedi poolsed sekkumised parandavad uuringute kohaselt ekspressiivse kõne oskusi kõnehilistumisega lastel. Siiski tegid suuremaid edusamme need lapsed, kelle puhul sekkumist teostasid vanemad.
Vanematepoolne sekkumine oli eriti tõhus, kui nad läbisid eelnevalt kolm kuud kestva koolituse, mis sisaldas struktureeritud loenguid ja töötubasid, strateegiate tutvustamist, rollimänge, juhendamist ja tagasisidestamist. Hanen programmides on kõik nimetatud võtted esindatud.

Kirjutatage kursuste juhendajatele e-posti aadressil: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud./ Ly Laane või See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud./ Liis Themas. Mõlemad juhendajad on sertifitseeritud litsentsiga Hanen Speech Language Pathologist [link]. Esimene kohtumine on planeeritud septembri lõppu, peale esimest logopeedilist konsultatsiooni.

Haneni metoodika hõlmab komibineeritud logopeedilisi konsultatsioone ja  pereteraapiaid, et saavutada parim õpitulemus perele. Ligi kolm kuud kestev kursus sisaldab endas logopeedi konsultatsioone neljal (4 ) korda ja pereteraapia kaheksa (8) korda.  Haneni kursuse maksumus perele on  kokku 420€(laps + vanemad)

 "Vanemad on kõige olulisemad inimesed oma lapse elus ja parimad õpetajad"

Hind: 420*€

Haneni kursust It Takes Two to Talk toetab Hasartmängumaksu Nõukogu, hind perele 120€logo valge taustaga

 

Arveldus

SWEDBANK AS
Liivalaia 8, 15040, Tallinn 
EE612200221035784581
SWIFT/BIC: HABAEE2X 

Tüüptingimused

Tervishoiuteenuse litsents: L04114
Rehabilitatsiooniteenuse litsents: SRT000238
Teenuse tüüptingimused: [SIIN]

Kliiniline logopeedia

>> (EST) SIIN
>> (RU) SIIN

Kliiniline psühholoogia

>> (RU) SIIN