AVATUD

E-R 9:00-16:00

 

Kontakt

TEENUSED

Logopeedia

 

Tutvu

Broneeri aeg

Saada pöördumise soov ja põhjus

 

Registreeru

More Than Words® programmi 1.osa edukalt lõppenud

Sügisel alanud sotsiaalse kommunikatsiooni probleemiga laste peredele suunatud More Than Words®-i (MTW) programmi [siin] 1.osa möödus kiirelt, nii lapsed kui pered ootavad juba põnevusega 2.osa uue aasta algul. Vahepealne paus on hea teadmiste-oskuste kinnistamiseks. 
Esimeses osas otsisime vastuseid teemadele: mis motiveerib last suhtlema, kuidas suhtlushuvi süvendada ja pikendada, Kuidas rääkida nii, et laps saaks kõnest paremini aru, kuidas arendada mänguoskusi, kuids aidata lapsel sõprust luua. 
Uus MTW-1 grupp alustab jaanuaris 2021 - täpsem info:  
Loe edasi...

Sügisel alustab programm “More Than Words” - 15.09.2020

BRONEERITUD! Septembris alustab logopeed Ly Laane juhtimisel uus pereprogramm “More Than Words”. Orienteeruv algus 15.09.2020 kell 17:00 Logopeediakliinikus.  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Programm on suunatud sotsiaalse suhtlemise raskustega väikelastele ja autismispektrihäirega kuni 6-a lastele ja nende lähedastele. "More Than Words” metoodiline lähenemine tervikliku ning individuaalsetest vajadustest lähtuva õpikogemuse ning MTW pereprogrammi unikaalsus seisneb selles, et iga lapse ja pere kohta püstitatakse individuaalsed eesmärgid - seda nii individuaal- kui grupikohtumistel. 

Loe edasi...

Sõeltestid

Arveldus

SWEDBANK AS
Liivalaia 8, 15040, Tallinn 
EE612200221035784581
SWIFT/BIC: HABAEE2X 

Tüüptingimused

Tervishoiuteenuse litsents: L04114
Rehabilitatsiooniteenuse litsents: SRT000238
Teenuse tüüptingimused: [SIIN]

Kliiniline logopeedia

>> (EST) SIIN
>> (RU) SIIN

Kliiniline psühholoogia

>> (RU) SIIN